Baltaragis, elektroninė madam ir meilės dainos – savaitgalis Marijampolės muzikos parkuose

Festivalio „Marijampolė Music Park“ negąsdina nei vasaros liūtys, nei nauji suvaržymai dėl viruso. „Apsiginklavusi“ kaukėmis ir skėčiais ištikima publika gausiai rinkosi į įspūdingus pirmuosius festivalio koncertus: atidarymo vakarą su saksofonininku Petru Vyšniausku, šv.Kristoforo kameriniu orkestru ir džiazo naktį su Nedos Malūnavičiūtės, Vytauto Labučio ir Richardo Banio trio. O ateinantį savaitgalį festivalio klausytojų laukia dar trys ypatingi muzikiniai projektai ir premjeros, kuriuose festivalio organizatoriai kviečia apsilankyti ne tik marijampoliečius, bet ir melomanus iš visos Lietuvos bei pasimėgauti paskutinėmis vasaros dienomis nuostabiame mieste su puikia fetivalio „Marijampolė Music Park“ muzika.

Festivalis „Marijampolė Music Park“: su Vaiva Mainelyte, Viktorijos Miškūnaitės ir Leono Somovo projektu, džiazo korifėjais

Kitoks nei planuotas, tačiau su naujai išsipildžiusiais meniniais užmojais ir išlaikantis temą „Legendos, nepamirštamas skambesys“ festivalis „Marijampolė Music Park“ rugpjūčio 21–30 dienomis tęsia savo istoriją. Jau septintą kartą Marijampolės miesto Poezijos ir Vytauto Didžiojo parkuose bei jaukiame „Kačių kiemelyje“ skambės klasikinės ir džiazo muzikos festivalio „Marijampolė Music Park“ nemokami koncertai.