Baigėsi marijampoliečių jau pamėgtas festivalis „Marijampolė Music Park“, padovanojęs daug įsimintinų akimirkų

Dešimtmetį vykstantis klasikinės ir džiazo muzikos festivalis „Marijampolė Music Park“ – neatsiejama Marijampolės kultūrinio gyvenimo dalis. Tradiciškai festivalis nuskamba įspūdinguose miesto parkuose ir meno raiškai netikėtose erdvėse. Šiemet tai buvo kino teatro stogas. Šiais metais festivalis sukvietė ryškiausius Lietuvos ir užsienio muzikos, teatro, šokio atlikėjus per devynerius metus festivalyje pristačiusius išskirtines programas.

Jubiliejinis „Marijampolė Music Park“ festivalis atsisveikino su nuostabiu kamerinio orkestro, gitaros bei vokalo skambesiu ir tango šokio aistra

Nuskambėjo baigiamasis dešimtojo festivalio „Marijampolė music park“ koncertas MUZIKA IR ŠOKIS | Užmarštis su nuostabia šv. Kristoforo kamerinio orkestro (meno vadovas ir dirigentas Modestas Barkauskas) atliekama muzika, žavingosios Egidijos Mačiulytės vokalo skambesiu, nepakartojamais Chris Ruebens gitaros garsais ir charizmatiškais Vilniaus tango teatro (rež. Sigitas H. Repšys) šokėjų Emmanuel Riquelme ir Alexis Gonzalez (Argentina) bei Rūtos Keller ir Ievos Eisimantės aistringu tango šokiu i

Jubiliejinis „Marijampolė Music Park“ festivalis sugrįžta su įspūdinga programa: koncertais, paroda ir knygos pristatymu

Rugpjūčio 18–30 dienomis Marijampolėje vėl visus džiugins jau dešimtasis profesionalios muzikos vasaros festivalis „Marijampolė Music Park”, kurio tema –  „Dešimtmečio draugai“. Jubiliejinis „Marijampolė Music Park“ festivalis pristatys ryškiausius Lietuvos ir užsienio muzikos, teatro, šokio atlikėjus, pastaruosius devynerius metus festivalyje kūrusius ir atlikusius išskirtines menines programas.

Festivalis „Marijampolė Music Park“ prasidėjo fotografijų paroda ir laukia lankytojų

Muzikos mėgėjų labai pasiilgtas festivalis „Marijampolė music park“ prasidėjo – ketvirtadienį „Spindulio“ kino teatre buvo atidaryta šio jubiliejinio, jau dešimtojo, festivalio paroda „10 (Iš) Gyvenimų/Marijampolės koncertų erdvės“. Festivalio sumanytoja ir organizatorė Eglė Kasteckaitė sakė, kad parodos sumanymas kilo „Spindulio“ kino teatro direktorei Kristinai Dobrovolskienei, kuri pasiūlė ją surengti kaip dovaną nemokamai.

Prasideda dešimtasis festivalis „Marijampolė Music Park”

Dešimtmetį vykstantis profesionalios muzikos vasaros festivalis „Marijampolė Music Park“ – neatsiejama Marijampolės miesto kultūrinio gyvenimo dalis. Tradiciškai rugpjūčio pabaigoje festivalis suskamba įspūdinguose Marijampolės miesto parkuose ir meno raiškai netikėtose erdvėse – geležinkelio stoties perone ar net ant kino teatro stogo, rašoma organizatorių pranešime. 

Marijampolės vasaros pabaigai – muzika ant stogo

Mėgstantis eksperimentuoti, nuolatos ieškantis naujų idėjų ir dovanojantis klausytojams įdomias programas, festivalis toks bus ir šiais metais, o jo tema – „Dešimtmečio draugai“. Rugpjūčio 18–30 dienomis „Marijampolė Music Park“ pristatys ryškiausius Lietuvos ir užsienio muzikos, teatro, šokio atlikėjus per devynerius metus festivalyje kūrusius ir atlikusius išskirtines menines programas.