Baigėsi festivalis “Marijampolė Music Park”

Sekmadienio vakarą išskirtine, festivalio „Marijampolė Music Park“ (MMP) užsakymu sukurta programa „Paricija Kaas Projektas“ baigėsi aštuntasis MMP festivalis. Gausiai į Poezijos parką susirinkusius žiūrovus tiesiog užbūrė charizmatiškoji dainininkė Egidija Mačiulytė, virtuoziškieji saksofonistas Leonardas Pilkauskas, gitaristas Paulius Volkovas, būgnininkas Domantas Razmus, kontrabosininkas Donatas Bielunskas ir įspūdingą konceptualų šokį demonstruojantys Vilniaus Tango teatro šokėjai.

Įspūdingu Patricijos Kaas dainų projektu baigėsi aštuntasis festivalis „Marijampolė Music Park“

 

Gausiai į Poezijos parką susirinkusius žiūrovus tiesiog užbūrė charizmatiškoji dainininkė Egidija Mačiulytė, virtuoziškieji saksofonistas Leonardas Pilkauskas, gitaristas Paulius Volkovas, būgnininkas Domantas Razmus, kontrabosininkas Donatas Bielunskis ir įspūdingą konceptualų šokį demonstruojantys Vilniaus Tango teatro šokėjai.

 

Per festivalį „Marijampolė Music Park“ kino teatro stogas virs koncerto scena

Rugpjūčio 25–29 dienomis jau aštuntąjį kartą vyks klasikinės ir džiazo muzikos vasaros festivalis „Marijampolė Music Park“ (MMP), rašoma festivalio organizatorių pranešime žiniasklaidai.

Kaip ir visuomet, pagrindinis festivalio akcentas – pastovumas ir tradicijos, tačiau į jas žvelgiant nauju žvilgsniu: pasitelkiant naujas mintis, idėjas ir kiekvienais metais kintančią festivalio temą. MMP nuo pat pradžių publikai prisistatė kaip klasikos ir džiazo muzikos vasaros festivalis, vėliau jame suskambo muzikos ir žodžio bei šokio projektai, o nuo ketvirtojo MMP – ir šiuolaikinė elektroninė muzika.

“Marijampolė Music Park” sugrįžta!

Nuo 2014–ųjų metų  VšĮ „Sol artis“ organizuoja profesionalios klasikinės ir džiazo muzikos vasaros festivalį  „Marijampolė Music Park“.  

Festivalis kiekvienų metų rugpjūčio pabaigoje vyksta Marijampolės miesto viešosiose ervėse, kiemeliuose, aikštėse ir parkuose. Festivalis  „Marijampolė Music Park“ akcentuoja du muzikinius žanrus – klasiką ir džiazą, tradiciškai pristato klausytojams „Klasikos vakarus“, „Muzikos ir poezijos popietes“, „Džiazo naktis“.  Į festivalį kviečiami dalyvauti profesionalūs Lietuvos ir užsienio atlikėjai.