„Marijampolė Music Park“ dovanojo šešis įsimintinus koncertus

Paskutinę vasaros savaitę marijampoliečiai ir miesto svečiai turėjo galimybę pasimėgauti klasikine ir džiazo muzika – mieste vyko jau devintasis vasaros muzikos festivalis „Marijampolė Music Park“, kurio tema šiemet buvo „Sugrįžimai ir duetai“. Šeši festivalio koncertai surengti įvairiose miesto erdvėse ir sutraukė tikrai didelį klausytojų būrį, o atsiliepimai apie juos – patys geriausi.

Iki kitų metų Marijampolė atsisveikino su festivaliu ,,Marijampolė Music Park“

Marijampolė kartu su vasara atsisveikino su tradiciniu, jau devintuoju klasikinės ir džiazo muzikos festivaliu „Marijampolė Music Park“, padovanojusių žiūrovams šešis įspūdingus koncertus, kupinus nepamirštamo muzikinio skambesio ir nuostabių vasaros vakarų įspūdžių. Baigiamajame festivalio renginyje Savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis dėkojo festivalio organizatorei, meno vadovė ir pianistei Eglei Kasteckaitei už nuostabius ir įspūdingus šių metų festivalio koncertus, kuriais su džiugesiu vėl gėrėjosi marijampoliečiai ir miesto svečiai.

Marijampolėje skambės vienintelis džiazo kvarteto „Vik & The Vibe Tribe” iš Paryžiaus koncertas

Rugpjūčio 24 d. įspūdingu kontrabosų orkestro (vadovas Donatas Bagurskas) ir dainininkės Ievos Prudnikovaitės koncertu prasidėjo devintasis “Marijampolė Music Park” festivalis. Koncertą tiesiogiai transliavo Lietuvos radijo Klasikos programa, tad šį ypatingą muzikos skambesį turėjo galimybę išgirsti platus melomanų ratas. Koncertas iš ties buvo įspūdingas, pademonstravęs kontraboso instrumento galimybes, atlikėjų meistriškumą, ypatingai gražiai suskambusį mecosoprano ir žemų instrumentų tembrų duetą. Orkestro vadovo D.Bagursko parinkta, aranžuota programa, jo paties kompozicijos bei užburinačios orkestro ir solistės interpretacijos neleido nei minutei nukreipti dėmesio nuo “Romano su kontrabosu”.

Pianistė Eglė Kasteckaitė perėjo visą Lietuvos pajūrį nuo Šventosios iki Nidos

Man muzika yra tiesiog gyvenimas. Laikas yra muzika, širdies plakimas yra muzika“, – sakė festivalio „Marijampolė Music Park“ meno vadovė ir vienintelio Europoje Vilniaus tango teatro pianistė Eglė Kasteckaitė (47 m.). Šią vasarą Eglė išbandė įdomią pramogą – perėjo visą Lietuvos pajūrį nuo Šventosios iki Nidos. Per penkias dienas muzikantė, kuri į žygį leidosi viena, įveikė 89 kilometrus, rašoma „Lietuvos ryto“ žurnale „Stilius“.

 

Prasidės devintasis “Marijampolė Music Park”

,,Sugrįžimai ir duetai” – tokia šių metų festivalio tema. Muzikines istorijas kurs duetai pačiomis plačiausiomis prasmėmis. ,,Duetai” – tai dviejų muzikantų, dviejų skirtingų meno sričių, dviejų muzikos žanrų, dviejų šalių skambesys. ,,Sugrįžimai” – Lietuvos muzikantai ir menininkai sėkmingai kuriantys visame pasaulyje sugrįžę į Lietuvą festivalyje pristatys savo atlikėjiškąjį meną ir kūrybą.