Jaunimo sostinėje suskambo talentingo Lietuvos jaunimo koncertas

Vakar Lietuvos jaunimo sostinėje Marijampolėje susirinkusius žavėjo Lietuvos muzikos ir teatro akademijos (LMTA) simfoninis orkestras. Talentingi jaunieji atlikėjai užbūrė klausytojus nepamirštamo skambesio muzika ir padovanojo pliūpsnį puikių emocijų.

Tai buvo pirmasis „Marijampolė Music Park“ koncertas – dovana Marijampolei, kuri davė pradžią jau dešimtam skambančių parkų sezonui.

„Marijampolė Music Park“ atkeliauja anksčiau ir su ypatinga koncepcija

Dešimtmetį vykstantis profesionalios muzikos vasaros festivalis „Marijampolė Music Park” neatsiejama Marijampolės miesto kultūrinio gyvenimo dalis. Tradiciškai paskutinę vasaros savaitę festivalis suskamba įspūdinguose Marijampolės miesto parkuose ir meno raiškai netikėtose erdvėse – geležinkelio stoties perone ar net ant kino teatro stogo. Kodėl festivalis nelaukia vasaros ir pradeda dešimtmetį švęsti jau dabar, ankstyvą pavasarį?

„Marijampolė Music Park“ dovanojo šešis įsimintinus koncertus

Paskutinę vasaros savaitę marijampoliečiai ir miesto svečiai turėjo galimybę pasimėgauti klasikine ir džiazo muzika – mieste vyko jau devintasis vasaros muzikos festivalis „Marijampolė Music Park“, kurio tema šiemet buvo „Sugrįžimai ir duetai“. Šeši festivalio koncertai surengti įvairiose miesto erdvėse ir sutraukė tikrai didelį klausytojų būrį, o atsiliepimai apie juos – patys geriausi.

Iki kitų metų Marijampolė atsisveikino su festivaliu ,,Marijampolė Music Park“

Marijampolė kartu su vasara atsisveikino su tradiciniu, jau devintuoju klasikinės ir džiazo muzikos festivaliu „Marijampolė Music Park“, padovanojusių žiūrovams šešis įspūdingus koncertus, kupinus nepamirštamo muzikinio skambesio ir nuostabių vasaros vakarų įspūdžių. Baigiamajame festivalio renginyje Savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis dėkojo festivalio organizatorei, meno vadovė ir pianistei Eglei Kasteckaitei už nuostabius ir įspūdingus šių metų festivalio koncertus, kuriais su džiugesiu vėl gėrėjosi marijampoliečiai ir miesto svečiai.

Marijampolėje skambės vienintelis džiazo kvarteto „Vik & The Vibe Tribe” iš Paryžiaus koncertas

Rugpjūčio 24 d. įspūdingu kontrabosų orkestro (vadovas Donatas Bagurskas) ir dainininkės Ievos Prudnikovaitės koncertu prasidėjo devintasis “Marijampolė Music Park” festivalis. Koncertą tiesiogiai transliavo Lietuvos radijo Klasikos programa, tad šį ypatingą muzikos skambesį turėjo galimybę išgirsti platus melomanų ratas. Koncertas iš ties buvo įspūdingas, pademonstravęs kontraboso instrumento galimybes, atlikėjų meistriškumą, ypatingai gražiai suskambusį mecosoprano ir žemų instrumentų tembrų duetą. Orkestro vadovo D.Bagursko parinkta, aranžuota programa, jo paties kompozicijos bei užburinačios orkestro ir solistės interpretacijos neleido nei minutei nukreipti dėmesio nuo “Romano su kontrabosu”.

Pianistė Eglė Kasteckaitė perėjo visą Lietuvos pajūrį nuo Šventosios iki Nidos

Man muzika yra tiesiog gyvenimas. Laikas yra muzika, širdies plakimas yra muzika“, – sakė festivalio „Marijampolė Music Park“ meno vadovė ir vienintelio Europoje Vilniaus tango teatro pianistė Eglė Kasteckaitė (47 m.). Šią vasarą Eglė išbandė įdomią pramogą – perėjo visą Lietuvos pajūrį nuo Šventosios iki Nidos. Per penkias dienas muzikantė, kuri į žygį leidosi viena, įveikė 89 kilometrus, rašoma „Lietuvos ryto“ žurnale „Stilius“.