@concerts MUZIKOS PARKAI

Tai ypatingų, originalių ir  profesionalių koncertų platforma @concerts MUZIKOS PARKAI, kurioje demonstruojami koncertai iš įvairių Lietuvos koncertų salių, muzikos ir meno festivalių.

2023-08-19 Vasaros muzikos festivalio “Marijampolė Music Park” koncertas KOSMINĖ MUZIKA | “Sound evoliution” – Leonas Somovas iš paukščio skrydžio, nuo Marijampolės kino teatro “Spindulys” stogo…

Spauskite ant nuotraukos ir mėgaukitės…

 

2022-08-30 Klasikinės ir džiazo muzikos vasaros festivalis “Marijampolė Music Park”, ŠOKIS IR MUZIKA/”Arti-Toli”

Stebėkite…

 

2021-08-28 Klasikinės ir džiazo muzikos vasaros festivalis “Marijampolė Music Park”, DŽIAZO NAKTIS/”Pentatonic Show”/Collaborativ Jazz Septet.

Stebėkite…

 

2021-08-27 Klasikinės ir džiazo muzikos vasaros festivalis “Marijampolė Music Park”, KOSMINĖ MUZIKA/”Sonic Evoliutiion” PREMJERA/Elektroninės muzikos duetas Artfcl: Matas Samulionis ir andrius Laucevičius.

Stebėkite…

 

2020-08-28 Klasikinės ir džiazo muzikos vasaros festivalis “Marijampolė Music Park”, MUZIKA ir ŽODIS/”Laiko malūnai” PREMJERA/Vaiva Mainelytė/Egidija Mačiulytė/Eglė Kasteckaitė.

Stebėkite…

 

2020-08-29 Klasikinės ir džiazo muzikos vasaros festivalis “Marijampolė Music Park”, KOSMINĖ MUZIKA/”Electric Madam” PREMJERA/Viktorija Miškūnaitė/Leonas Somovas.

Stebėkite…