Įdomybės

Originaliu požiūriu, smagiomis idėjomis, režisūriniais sprendimais dalinamės su ugdymo įstaigomis – jau antrus metus išpildėme ir įgyvendinome muzikinį fortepijonų (pianinų) orkestro mokinių Kalėdinį klipą – sveikinimą (Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos “Liepaitės” mokytojos Eglės Kasteckaitės fortepijono klasės mokinės).

Stebėkite vaizdo klipą-sveikinimą paspaudę ant nuotraukos…

 

“…ar tikite pasakomis” – šiame video išgirsite ir pamatysite kaip Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos “Liepaitės” mokinės skambindamos lietuvių kompozitorių kūrinių fragmentus “seka” pasakas apie daug ką…

Paspauskite ant nuotraukos ir pateksite į pasakų pasaulį…

 

Padedame parengti pranešimus nuotoliniams seminarams ir konferencijoms.

Jūsų dėmesiui pranešimas “Žaisti, tyrinėti, atrasti, kurti… Indrė Manikaitė (12 m.) –  “Kaip skamba pasakos…” fortepijoninių miniatiūrų knygą iš nuotolinio seminaro “Lietuviško šiuolaikinio pedagoginio repertuaro aktualijos: pristatymas ir analizė”. Pranešimo autorė ir lektorė Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos mokytoja, B.Dvariono DMM koncertmeisterė Eglė Kasteckaitė. 

Stebėkite pranešimą paspaudę ant nuotraukos.

 

Originaliu požiūriu, smagiomis idėjomis, režisūriniais sprendimais dalinamės su ugdymo įstaigomis – išpildėme ir įgyvendinome muzikinį fortepijonų (pianinų) orkestro mokinių Kalėdinį klipą – sveikinimą (Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos “Liepaitės” mokytojos Eglės Kasteckaitės fortepijono klasės mokinės).

Stebėkite vaizdo klipą-sveikinimą paspaudę ant nuotraukos…

 

Vaizdo klipas: Marijampolė iš paukščio skrydžio festivalio “Marijampolė Music Park” koncerto “Laiko malūnai” metu ir Jurgos arijos fragmentai iš V.Ganelino miuziklo “Velnio nuotaka”.

Spauskite ant nuotraukos ir pamatykite vaizdo klipą…

 

Rugpjūčio 28 d. bendradarbiaudami su LRT.lt transliavome festivalio “Marijampolė Music Park” koncerto/premjeros “Laiko malūnai” tiesioginę transliaciją iš Marijampolės Kačių kiemelio. Koncerte dalyvavo aktorė Vaiva Mainelyte, dainininkė Egidija Mačiulytė, pianistė Eglė Kasteckaitė, režisierė Eglė Storpirštienė.

Spauskite ant nuotraukos ir stebėkite koncertą…

 

Savo organizacinius gebėjimus naudojame štai tokiems “koncertams”! 

Neįprasta, bet smagu! Spauskite ant nuotraukos ir pamatykite…

 

Vilniaus chorinio dainavimo mokyklos “Liepaitės” pianistai, mokytojai ir koncertmeisteriai sumanė į akademinę muziką pažvelgti kiek kitaip.

Mokyklos 25 -mečio jubiliejiniam koncertui jie parengė muzikinį šou.

Vaizdo klipą padėjo nufilmuoti, sumontuoti ir įrašyti VšĮ “Sol artis”, džiaugiamės bendradarbiavimu ir kūryba.

Stebėkite vaizdo klipą…