2021 metų festivalis

Festivalio programa

Galerija

Medija

Pokalbiai Parkuose

KAS?
Aštuntasis klasikinės ir džiazo muzikos vasaros festivalis “Marijampolė Music Park” (MMP). Svarbiausias akcentas – idėjų pastovumas ir išlaikomos tradicijos, nauju žvilgsniu ir kiekvienais metais kintančia tema. MMP nuo pat pradžių publikai prisistatė kaip klasikos ir džiazo muzikos vasaros festivalis, vėliau festivalyje suskambo muzikos ir žodžio bei šokio projektai, o nuo ketvirtojo MMP prigijo elektroninės šiuolaikinės muzikos kūrėjų projektai.
Trumpa septynerių metų MMP festivalio istorija – įspūdinga:  39 koncertai, kuriuose dalyvavo atlikėjai iš 17 –kos šalių: Lietuvos, Latvijos, Estijos, Vokietijos, Ukrainos, Rusijos, Belgijos, Suomijos, Prancūzijos, Šveicarijos, Italijos, Ispanijos, JAV, Kanados, Puerto Riko, P.Afrikos, 18 -ka, specialiai festivaliui kurtų ir pristatytų premjerinių projektų. MMP festivalis tęs savo istoriją toliau…

KUR?
Festivalio erdvės nekintančios ir užkoduotos MMP pavadinime – tai parkai: Poezijos ir Vytauto Didžiojo.
Dar dvi naujos festivalio erdvės šiais metais – tai Šv.Arkangelo Mykolo bazilika ir…
…išeisime iš įprastų scenos rėmų bei ribų, pakilsime nuo žemės ir atlikėjus “apgyvendinsime” arčiau dangaus – ant kino teatro “Spindulys” stogo terasos. Koncertą šviesomis spalvins UAB “Scenos serviso” šviesų meistrai, filmuos du operatoriai, rodys trys kameros ir tiesiogiai transliuos Lrt.lt portalas. Aikštelėje prie kino teatro 20 kv.m. ekrane publika galės stebėti atlikėjus iš arti, o gal išvysti ir save kylantį į kosmosą.
Jei bus prastas oras, lis ar siautės vėjas, Poezijos ir Vytauto Didžiojo parkuose vyksiantys koncertai bus keliami į Marijamolės kultūros centrą.
Stebėkite informaciją festivalio facebook paskyroje.

KADA?
Kiekvieną vakarą nuo rugpjūčio mėn. 25d. iki 29d.

KAIP?
2021 m. MMP festivalio koncertų programos – puošnusis barokas, prancūziškos chanson dvelksmas, jauntaviškas džiazas, elektroninės muzikos garsinė evoliucija,  jaunatviškas balsų skambesys, aukščiausias atlikėjiškas meistriškumas.
Visa ši garsinė ir vaizdinė išraiška skambės penkiuose koncertuose:
KLASIKOS VAKARE
ATRADIMUOSE
KOSMINĖJE MUZIKOJE
DŽIAZO NAKTYJE
ŠIRDIES MUZIKOJE

Su KUO?
Šių metų MMP festivalio tema ir visą apimanti idėja – “Jauni ir talentingi”: koncertų scenose, programose ir projektuose karaliaus jauni ir talentingi Lietuvos atlikėjai, kompozitoriai, menininkai,šokėjai, aktoriai, choreografai kuriantys sėkmingą karjerą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. Jie – laukiami Europos koncertų salėse, operų pastatymuose, žymiuose džiazo ir elektroninės muzikos festivaliuose, jie –  ypatingi, kūrybingi, charizmatiški ir profesiškai ambicingi, jie – ateities vardai. Tai – visame pasaulyje pripažinto orkestro “Kremerata Baltica” lietuviškoji sudėtis “Kremerata Lituanica” ir Šveicarijos operos teatruose dainuojanti solistė Lina Dambrauskaitė, tai dainingasis merginų choras “Liepaitės” ir profesionalieji Čiurlionio kvartetas ir ansamblis Musica Humana, dirigentas Modestas Barkauskas bei Marijampolės meno mokyklos jaunoji laureatė violončelininkė Elzė Armonaitė, tai įspūdingas elektroninės muzikos duetas “Artfcl”, tai jaunatviškas džiazo septetas “Collaborative Jazz Septet”, tai charizmatiškoji dainininkė Egidija Mačiulytė, virtuoziškieji saksofonininkas Leonardas Pilkauskas, gitaristas Paulius Volkovas, būgnininkas Domantas Razmus ir įspūdingą konceptualų šokį demonstruojantys Vilniaus tango teatro šokėjai.

KODĖL?
…nes muzika  atneša naujus patyrimus ir neišdildomus įspūdžius…

Ateikite, išgirskite, pamatykite!

Būkite kartu su “Marijampolė Music Park”, jaunais ir talentingais festivalio atlikėjais!