2023 metų festivalis

 

Festivalio programa

Galerija

Medija

 

Marijampolė – Lietuvos jaunimo sostinė 2023 m., o festivalis “Marijampolė Music Park” visuomet didelį dėmesį skiria aktyviam ir kūrybingam jaunimui. Tad nelaukiant vasaros, festivalis, bendradarbiaujant su Marijampolės kultūros centru ir miesto savivaldybe, jau dabar pristato savo dešimtmečio pirmąjį koncertą, kuriame gros talentingas Lietuvos jaunimas – Lietuvos muzikos ir teatro akademijos simfoninis orkestras.
Vienintelė Lietuvoje specializuota aukštoji muzikos, teatro, kino ir šokio meno mokykla Lietuvos muzikos ir teatro akademija (LMTA) šiais metais švenčia 90 metų jubiliejų. Prieš jubiliejinį koncertą, kuris vyks Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje, LMTA orkestras savo skambesiu džiugins Marijampolės klausytojus. Koncerte kartu su orkestru pasirodys akademijos solistai, tarptautinių konkursų laureatai, diriguos orkestro meno vadovas doc. Martynas Staškus.

Renginio pradžioje išgirsite trumpą diskusiją “Jaunimas ir kultūra”, kurioje dalyvaus Marijampolės ir Vilniaus kūrybingi ir talentingi jauni žmonės, siekiantys kurti Lietuvai. Išgirsite jų mintis ir vizijas.

Jau dabar atverkime dešimtojo “Marijampolė Music Park” vartus į muziką ir ateikite pasiklausyti talentingo Lietuvos jaunimo į Marijampolės kultūros centrą.

Renginys nemokamas