Egidija Mačiulytė

 Dainininkė Egidija Mačiulytė – Vilniaus tango teatro vokalistė, nuo pat kolektyvo įkūrimo 2008 m. su šia unikalia sceninio tango (tango escenario) trupe dalyvauja įvairiuose festivaliuose visame pasaulyje, nuolat rengia šou Vilniuje bei tarptautinius projektus visoje Lietuvoje.

2015 m. Vilniaus tango teatras su pasaulinio garso šokėjais iš Argentinos Carla Domínguez ir Julio Seffino, bandonijos meistru Ariel Aguilar ir tango legenda dainininku Enrique Sanfilippo bei žinomais Lietuvos muzikantais sukūrė tango šou „Lunfardo“.

2017 m. legendinio tango „La Cumparsita“ 100-mečio proga surengti koncertai su Urugvajaus muzikos žvaigždėmis – Montevidėjaus filharmonijos vadovu, pianistu, maestro Alvaro Hagopian ir geriausiu tango dainininku tituluojamu maestro Nelson Pino.

2019 m. Egidija, dar besimokydama džiazo improvizacijos subtilybių Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, su puikiai Lietuvoje pažįstamu saksofonininku, kompozitoriumi, aranžuotoju Leonardu Pilkausku subūrė tarptautinį kvintetą „Tango in Jazz“, kurį savo melodijomis puošė ir talentingasis pianistas Domas Žeromskas, ir pristatė koncertų seriją, kurioje atskleidė subtilų, unikalų ir labai artimą tango ir džiazo santykį.

2020 m. festivalyje „Marijampolė music park“ nuskambėjo muzikinės-literatūrinės miniatiūros „Laiko malūnai“ premjera, jungianti epinės Kazio Borutos apysakos „Baltaragio malūnas“ fragmentus ir legendines lietuvių populiariosios muzikos, dainuojamosios poezijos bei pasaulio kompozitorių melodijas. Menų sintezėje savo kūrybines jėgas su Egidija sujungė legendinė Lietuvos kino ir teatro aktorė Vaiva Mainelytė, idėjos autorė, festivalio meno vadovė, pianistė Eglė Kasteckaitė, režisierė Eglė Storpirštienė.

2021 m. festivalį vainikavo legendinės prancūzų divos dainų vakaras – „Patricia Kaas project“. Kartu su Egidija širdies muzika dalijosi gerai Lietuvoje ir už jos ribų žinomi muzikantai: Leonardas Pilkauskas (aranžuotės, saksofonas), Paulius Volkovas (gitara), Donatas Bielunskis (kontrabosas), Domantas Razmus (būgnai).

Vokalistė savo platų muzikinį akiratį įprasmina įvairiuose Lietuvos ir tarptautiniuose muzikiniuose ansambliuose. Egidijos balsas sušildo įvairius muzikos stilius, todėl net ir amžiną meilę pažadėjusi tango stiliui, dainininkės širdis plačiai atverta ir flamenko, džiazo, soulo bei populiariajai muzikai.