Vasarą palydėjo klasika ir džiazas… (Profesionali muzika tapo poreikiu)

Pašaliečiai vis dar stebisi: šitiek muzikinių renginių Marijampolėje nuo pavasario iki pat rudens – ir įvairiausiam skoniui: „Šv. Jurgio meno sezonas“, pradedantis vasarą, „Skamba Sūduvos vargonai“, solidžiais garsių atlikėjų koncertais sukviečiantis į Šv. Mykolo arkangelo baziliką, o rugpjūčiui baigiantis – klasikinės ir džiazo muzikos vasaros festivalis „Marijampole Music Park“. Šiemet – jau šeštasis. Kitiems stebintis ir kartais pavydint mums atrodo, kad kitaip jau nė negali būti…

Marijampolėje – nemokama gurmaniškos muzikos puota

Jau šią savaitę prasidės šeštasis klasikinės ir džiazo muzikos vasaros festivalis „Marijampolė Music Park“, o šiais metais jame tikrai bus ką išgirsti ir pamatyti. Festivalio atidaryme klausytojus stulbins aukščiausio lygio atlikėjas, vienas talentingiausių pasaulyje jaunosios kartos pianistas Lukas Geniušas, kuris drauge su Kauno miesto simfoniniu orkestru ir Vokietijoje gyvenančiu dirigentu Vilmantu Kaliūnu atliks S.Rachmaninovo antrąjį koncertą fortepijonui ir orkestrui. Beje, Marijampolėje tokio lygio atlikėjui tinkančio koncertinio fortepijono nėra, tad specialiai šiam festivalio atidarymo koncertui iš Vilniaus bus atvežtas puikusis „Bösendorfer“.

Vasaros festivalis “Marijampolė Music Park” vėl stebins klausytojus

„Seniai svajojau į festivalį „Marijampolė Music Park” pakviesti aukščiausio lygio atlikėją, talentingą jaunos kartos pianistą Luką Geniušą. Ir štai šiais metais pavyko. Lukas drauge su Kauno miesto simfoniniu orkestru ir Vokietijoje reziduojančiu dirigentu Vilmantu Kaliūnu atidarys festivalį ir atliks S.Rachmaninovo antrąjį koncertą fortepijonui ir orkestrui”, – džiaugėsi festivalio organizatorė ir meno vadovė, pianistė Eglė Kasteckaitė.